Klub mladého diváka


S klubovou kartou Klubu mladého diváka Arter za kulturou za poloviční cenu! 

Od 1. 2. 2023 uvítáme držitele karty KMD Arter nabídkou 50 % slevy na vybraná představení i u nás v Divadle Šumperk. 


Slevu lze uplatnit až při koupi vstupenky na pokladně divadla nebo v IC Šumperk. Vstupenky zarezervujete online nebo telefonicky za plnou cenu a následně při vyzvednutí předložíte klubovou kartu, aby Vám mohla být vstupenka prodána s danou slevou. 

Klub mladého diváka Arter je platformou sdružující mladé lidi se zájmem o kulturu a zejména divadelní dění v Olomouci, nově  také v Šumperku a v Prostějově. Klub propojuje všechny zásadní nejen olomoucké kulturní instituce zaměřující se především na divadelní umění (dále například i kino Metropol, kino Oko nebo Moravská filharmonie).

Díky klubu se členové mohou dostat na vybraná představení nebo promítání s 50% slevou nebo získat předběžný přístup na různé semináře, tvůrčí dílny, debaty s tvůrci apod. Klub taktéž pořádá vlastní akce exkluzivně pro své členy – workshopy, zájezdy, prohlídky zákulisí nebo jiná i neformální setkání.

KMD Arter je určen všem mladým divákům až do 26 let a to jak studentům, tak nestudujícím. Jedinou podmínkou vstupu do klubu je kromě věku zakoupení členské karty, kterou lze zakoupit na pokladně Moravského divadla Olomouc. Platnost karty je jeden kalendářní rok (neutečou vám tak ani letní festivaly) a vyjde na 200 Kč. Program a všechny důležité informace pak naleznete na webu Klubu mladého diváka Arter: https://www.kmdarter.cz/ i na samostatných webech jednotlivých institucí nebo na sociálních sítích Arteru.