Vyhledávání

Hrajeme:

Rychlebské pohádky

Pohádkové příběhy z Rychlebských hor (pro děti 4+)
DIVADLO NA LETNÍ SCÉNĚ V RÁMCI SLAVNOSTÍ MĚSTA:

1. 6. / 16:00 - RYHLEBSKÉ POHÁDKY / 21:00 - KDO JE TADY ŘEDITEL?

Noc divadel 2021

Noc divadel 2021 - plakát - final

20. 11. 2021 / 18:00 / VSTUP ZDARMA

Jak jsme prožili NOC DIVADEL 2021?

Sestřih z Noci divadel 2021 ZDE


POZVÁNKA na NOC DIVADEL 2021

Šumperská noc divadel se vrací!

Návrat běžného divadelního provozu znamená i návrat tradičních oblíbených akcí. Jednou z nich je Noc divadel, která se koná zpravidla v půlce listopadu napříč většinou tuzemských divadel. Nejinak tomu bude v našem divadle. Zatímco loňský ročník se odehrál v online prostoru, kdy herečka Olga Kaštická virtuálně provedla diváky prostorami divadla, letos se událost vrací do reálných kulis.

Z našeho Hrádku se stane strašidelný hrad. Novinkami se stanou úniková hra nebo čarokrásně hrůzná scénka našich hereček Laďky a Elišky. Mezi evergreeny, které se vrátí, patří oblíbený fotokoutek. Kromě toho se můžete těšit také na malování na obličej nebo občerstvení. Vše pak vygraduje programem na hlavním jevišti, který ale neprozradíme předem. Bude to překvapení.

„Každé divadlo přistupuje k Noci divadel po svém. My jsme ji brali vždy jako jeden z vrcholů sezóny a podle toho ji připravovali. Na podzim 2021, kdy se snažíme navázat na přerušený kontakt s diváky, rozhodně nehodláme polevit. Uděláme vše pro to, aby byla šumperská noc divadel ještě povedenější než ty předchozí,“ říká k akci ředitel divadla Matěj Kašík.

Programu se lze naplno účastnit, když přijdete na čas, ale i v případě, že dorazíte třeba o půl hodiny později. :)

Všichni jste srdečně zváni.


Vytvořeno 15.10.2021 13:53:38 | přečteno 284x | pavlina.vyskocilova
 
load