Divadlo Šumperk

Divadlo Šumperk

Vyhledávání

Cyrano z Bergeracu
Ca.rolling - street dance s Karolínou
Dokonalá svatba
Rendez-Vous - Radka Fišarová
Malý Nemo v Krajině snů
Perníková chaloupka - zájezd do Krnova
Malý Nemo v Krajině snů
Ca.rolling - street dance s Karolínou - náhrada za 4.1.
Ca.rolling - street dance s Karolínou
Cestou barev - vernisáž
Perníková chaloupka ZRUŠENO!
Ca.rolling - street dance s Karolínou
Mučedník
Cyrano z Bergeracu
Mučedník - premiéra
Malý Nemo v Krajině snů - zájezd do Javorníku
Ca.rolling - street dance s Karolínou
Cyrano z Bergeracu
Mučedník
Mučedník
Mord, mošt a Columbo - náhradní termín Valentýnské akce 1 + 1 vstupenka zdarma
LiStOVáNí.cz: Láska a tělo (Arnošt Lustig)
Evergreeny...a vzpomínky nám zůstanou
Ca.rolling - STREET DANCE S KAROLÍNOU
MUČEDNÍK
DOKONALÁ SVATBA - hostujeme ve Štítech
Studio D 123 - Maria III. - premiéra VYPRODÁNO
DOKONALÁ SVATBA
XVI. Maškarní divadelní ples

XVI. Maškarní divadelní ples

Koupit vstupenkuDetail
Mord, mošt a Columbo

Mord, mošt a Columbo

Koupit vstupenkuDetail
Malý Nemo v Krajině snů

Malý Nemo v Krajině snů

Koupit vstupenkuDetail
Perníková chaloupka

Perníková chaloupka

Koupit vstupenkuDetail
Cyrano z Bergeracu

Cyrano z Bergeracu

Koupit vstupenkuDetail
Dokonalá svatba

Dokonalá svatba

Koupit vstupenkuDetail

Aktuality

22. 2. 2017

Baby balet Praha přiveze vystoupení Vítej na světě pro celou rodinu

Plakát
Ve čtvrtek 9.3. v 17 hodin  potěší diváka nezapomenutelný Baby balet Praha. Autorský tým zkušených tvůrců dětských choreografií mapuje pět životních etap: narození, dětství, školu, pubertu a dospělost.
Dramaturgie využila mimořádně chytré a poetické texty 24 písní Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře, vlastně jakési mikro scénáře inspirující baletní tvůrce.
 
17. 2. 2017

Přesunutí Divadelního maškarního plesu

Vážení návštěvníci divadla, bohužel se nám v těchto dnech v divadle staly dvě velmi nepříjemné události, které mě vedou k následujícím větám.
V sobotu 11. února měla proběhnout čtvrtá premiéra sezóny - hra Mučedník. Z důvodu onemocnění hlavního představitele jsme byli nuceni posunout premiéru na 17. února. Všem premiérovým předplatitelům a hostům se ještě jednou omlouváme a zároveň děkujeme za pochopení.
Druhou nepříjemnou událostí je přesunutí Divadelního maškarního plesu (z 18. února). Důvodem je fakt, že počet zakoupených vstupenek byl 93 ks, což nenahrává celkové atmosféře plesu. (V předchozích letech bylo prodáno cca 250 ks vstupenek.)
Jelikož si přeji udržet úroveň, kterou divadelní ples má mít, rozhodl jsem se ho přesunout na pozdější termín.
Proto se Vám všem, kterých se to týká, velice omlouvám, i za případné způsobené nepříjemnosti. Jako malou kompenzaci od nás prosím přijměte volnou vstupenku na jakékoli představení našeho souboru. Z celého srdce doufám, že i přes toto mé rozhodnutí nám zachováte přízeň a společně se uvidíme v náhradním termínu. Budu věřit, že nás v tom nenecháte a přijdete se bavit na Divadelní maškarní ples 29. 4. 2017. Za Vaši přízeň Vám předem děkuji.
Matěj Kašík, ředitel divadla
 
10. 2. 2017

Premiéra přesunuta na tento pátek!

Plakát Mučedník
Premiéra Mučedníka v sobotu 11. 2. 2017 zrušena z důvodu nemoci hlavního představitele. Náhradní termín bude v pátek 17. 2. 2017 v 19 hodin. Omlouváme se za možné komplikace a děkujeme za pochopení.
 
6. 2. 2017

Pozvání na premiéru Mučedník

Pozvánka Mučedník
Tragikomedie o dospívání, lásce, náboženství, fanatismu a naší evropské společnosti. Představte si střední školu. Ředitele. Učitelku biologie. Tělocvikáře, co zároveň učí dějepis. Znáte ho? Ano, všechny nás někdo takový učil. A ještě učitele náboženství. Samozřejmě křesťanského, vždyť jsme v Evropě. A pak jsou tu žáci. Dívky a chlapci. Doba dospívání. První lásky, první probouzení těla. Aktuální hra o různých tvářích fanatismu měla premiéru 29. února 2012 v berlínském divadle Schaubühne am Lehniner Platz v autorově režii.
 
12. 1. 2017

LiStOVáNí.cz: kvůli nemoci přesunuto na 27.2. v 18 hodin

Plakát
Z důvodu nemoci účinkující Báry Jánové je představení přesunuto na 27.2. v 18 hodin. Vstupenky budou v platnosti i na náhradní termín. Zájemci mohou taktéž vrátit do konce ledna na pokladně divadla. Děkujeme za pochopení.
Scénické čtení tohoto titulu je v rámci projektu AL90, nedožitých 90.narozenin Arnošta Lustiga. Účinkují: Bára Jánová, Lukáš Hejlík, Zdeněk Černín (alt.Alan Novotný) Vydalo nakladatelství Mladá fronta.Výsledkem je příběh plný milostných vyznání i esejistických podobenství o smyslu života.

 
4. 1. 2017

Rendez-Vous - Radka Fišarová tento pátek opět v Šumperku!

Plakát
Koncertní česko-francouzský šansonový program, věnovaný především novému repertoáru Radky Fišarové a jejích hudebníků z CD Rendez - vous je na programu v pátek 3.2. v 19 hodin. Zpěv: Radka Fišarová Doprovází : Aliaksandr Yasinski /akordeon /a jazzový kvartet Jazz.
 
5. 12. 2016

Pozvánka na premiéru komedie Dokonalá svatba

Pozvánka
Robin Hawdon patří k těm několika autorům, kteří šíří tradici a dobré jméno anglické komedie po světě. Dokonalá svatba je jeho nejúspěšnějším titulem. Objevila se na repertoáru mnohých tuzemských scén a všude se u publika setkala s velkou odezvou a oblibou, až se zdá, že ta hra je dokonalá! Tak tomu ale určitě není! Každá hra potřebuje herce, kteří, když jsou talentovaní a šikovní, stvoří pro své diváky z „dialogů na papíře“ skutečný divadelní zážitek! Budeme se snažit, aby šumperská Dokonalá svatba byla dokonalá!
 
2. 12. 2016

Divadlo navštíví hosté, jenž přinesou zážitky

Vánoční plakát
Předprodej vstupenek na všechny hosty ve všední den od 15 do 18 hodin + vždy hodinu před představením v den konání. Nabízíme Vám taktéž možnost zakoupit dárkové poukazy ve Vámi volitelné částce s roční platností.
Podrobnější informace najdete zde na webových stránkách v kalendáři akcí.
Budeme se těšit na společné zážitky.

 
1. 12. 2016

Silvestr v divadle letos nově i s programem

Plakát
Srdečně Vás zveme na silvestrovský večer do divadla, kde od 18 hodin začneme program slavnou komedií Dokonalá svatba. Nabízíme sezení na místenky ve všech prostorách divadla, bohatý raut, láhev sektu na osobu a dárek pro každého návštěvníka. Hudební zábavu zajistí kapela Fleksible a DJ Řehůřek. Věříme, že této příležitosti neodoláte a společně s přáteli či rodinou zahájíte Nový rok s námi. Prodej vstupenek na pokladně divadla prodloužen do 29.12. od 15 do 18 hodin. Příjemnou zábavu Vám všem!
 
30. 11. 2016

Vánoce jsou tady a s nimi Silvestr v divadle

PF 2017
Příjemné prožití svátků vánočních a úspěšný rok 2017 plný nezapomenutelných kulturních zážitků Vám přeje Divadlo Šumperk.Provozní doba pokladny divadla:
24. - 26.12. zavřeno
27. - 30.12. od 15 do 18 hodin
31.12. od 17 do 18 hodin
SILVESTR v prodeji až do 29.12.!
 
1 2 3 4 5 6 [...] 11 starší
 

>> Partneři

Šumperk
Šumperk.info
Olomoucký kraj
Šumpersko.net
Holba - Ryzí pivo z hor
Česká televize
07
Radio Haná
10
11
mikeslogo
load