Aktuality

Plakát
04.05.2016

Odvážný dramaturgický počin v Divadle Šumperk

… tak je označována v reflexi v pořadu ČT „Divadlo žije“ inscenace Léto v Laponsku, která získala ocenění odborné poroty v letošním ročníku Festivalu Miloše Movnara jako nejlepší inscenace stávající sezóny. Přijďte se sami přesvědčit do divadla na některou z repríz. Těšíme se na setkání v hledišti!  

 
Plakát k festivalu
02.05.2016

21. ročník Festivalu Miloše Movnara

Dvacátý první ročník Festivalu Miloše Movnara je už minulostí. Máte možnost se k němu vrátit v reakcích studentů Katedry divadelních a filmových studií Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, kteří tvořili část studentské poroty. Napsali a řekli o nás....

 
01.05.2016

Představení Žena za pultem 2: Pult osobnosti přesunuto!

Velmi se omlouváme za zrušení  představení z důvodu nemoci pana Oldřicha Kaisera. Náhradní termín bude středa 15.6. v 19 hodin, přičemž platí stávající vstupenky. V případě Vašeho zájmu jsou v prodeji vrácené vstupenky. Děkujeme za pochopení.

 
Plakát
30.04.2016

MIMOŘÁDNÁ MÁJOVÁ AKCE

Derniéra Snu noci svatojánské v pátek 13.5. v 19 hodin. Diváci, máte možnost naposledy shlédnout tuto inscenaci za zvýhodněné vstupné 70 Kč a připomenout si letošní 400. výročí úmrtí W. Shakespeara.
Další pozvání pro Vás máme na sobotu 21.5. v 19 hodin na nejlepší inscenaci sezóny Léto v Laponsku, která získala na Festivalu M. Movnara ocenění od odborné i studentské komise.
Májová akce za mimořádné vstupné 70 Kč.

 
Plakát
25.04.2016

Výsledky 21. Ročníku Festivalu Miloše Movnara (sezóna 2015/2016)

Odborná porota: Nejlepší ženský herecký výkon: Olga Kaštická (Léto v Laponsku - Helena)Nejlepší mužský herecký výkon: Jan Kroneisl ( Léto v Laponsku - Leoš)Nejlepší inscenace: Léto v Laponsku (režie Petr Mančal) Divácká porota: Nejlepší ženský herecký výkon: Karolína Hýsková (Naše městečko - Emílie)Nejlepší mužský herecký výkon: Vít Pištecký (Sen noci Svatojánské - Puk)Nejlepší inscenace podle hlasování diváků: D´Artagnan (režie Petr Veselý)  Studentská porota: Nejlepší ženský herecký výkon: Olga Kaštická (S tvojí dcerou ne - Líba)
Nejlepší mužský herecký výkon: Vít Pištěcký (Sen noci svatojánské - Puk)Cena „Štěk“ za nejmenší nejlepší herecký výkon: Patrik Francl (D´Artagnan – Pierrote)
Nejlepší inscenace: Léto v Laponsku (režie Petr Mančal)
 
novější1 [...] 20 [...] 40 [...] 57 58 59 60 61 62 63 [...] 77 starší
 
load