Aktuality

22.04.2014

Oznámení o změnách programu v dubnu!

Vážení diváci, je nám líto, ale nebude možno z důvodu zranění herce odehrát páteční / 25.4. / 2 představení v rámci festivalu M. Movnara.
Jedná se o dopolední Černou komedii a večerní Světáky!
Bohužel se ruší i sobotní termín 26.4. Strakonický dudák pro skupinu B.
Zrušeno bylo i představení 17.4. Zdravý nemocný pro skupinu S1.
Náhradní termíny se snažíme řešit a budou co nejdříve zveřejněny.
V případě zakoupení lístků na volnou kasu, můžete lístky samozřejmě vrátit. Přijměte naši velkou omluvu a prosbu o pochopení situace.Děkujeme!

 
Černá komedie
25.03.2014

Pozvání na Černou komedii! Zrušeno!

Vtip situační Černé komedie je založen na záměně světla a tmy. Představení se koná v rámci festivalu M. Movnara.
Srdečně Vás tímto zveme na dopolední představení 25.4. v 10.hodin za sníženou cenu źa vstupenku, která činí 100,- Kč. Možnost zakoupit si vstupenku přes internet, na pokladně od 15. 00 do 17.00 hod. ve všední dny či před přestavením.

 
15.03.2014

Festival Miloše Movnara se blíží a zveme Vás do divadla!

Tradiční interní přehlídka inscenací Divadla Šumperk. Hrajeme nejen pro veřejnost, ale také pro tři poroty – odbornou, diváckou a studentskou. Na závěr festivalu každá porota ocení nejlepší herecký výkon v kategorii herec a herečka. Hlavní cenu dává odborná porota, složená z odborníků (složení se mění každý rok, vybíráme z teatrologů, dramaturgů, režisérů). 

 
14.03.2014

Vítejte na nových internetových stránkách Divadla Šumperk.

Vážení diváci, snad se Vám líbí. Důvodem této změny je zjednodušit, zpřehlednit a doplnit informace, které Vám divákům divadlo může poskytnout. Zároveň dát také stránkám novou, modernější tvář. Doufám, že tyto dvě myšlenky se podařilo všem autorům a spolupracovníkům, kteří se na tvorbě webu podíleli, naplnit. Samozřejmě, ne všechno se dá předpovědět a od počátku nastavit k úplné dokonalosti. Stránky se jistě v nejbližších dnech budou ještě trochu upravovat a doplňovat. Máme spoustu nápadů a příjemných novinek.  Proto doufám, že budete trpěliví a oceníte naši snahu zdokonalovat se.
MgA. Matěj Kašík
ředitel
 

 
14.03.2014

Změna telefonního čísla obchodního oddělení

Z provozních důvodů jsme upravili číslo telefonní linky obchodního oddělení a pokladny. Nová telefonní čísla naleznete v kontaktech.
Děkujeme za pochopení.

 
novější1 [...] 20 [...] 40 [...] 60 [...] 70 71 72 73 74 75 76 77 starší
 
load