Vyhledávání

Hrajeme:

Vánoční dárek z divadla

Udělejte radost své rodině a přátelům a obdarujte je kulturním zážitkem!
První prosincová sobota v divadle:

3. 12. / 19:00 / Mrzák inishmaanský / premiéra

Aktuality

S tvoji dcerou A3 in
05.10.2015

Představení k 15. výročí znovuotevření zrekonstruovaného divadla - přijďte za námi a pobavme se společně

Srdečně Vás zveme v pátek 30.10. v 19 hodin na představení S tvojí dcerou ne, kdy jako dárek k výročí Vám nabízíme příjemnou 50% slevu na vstupenku. Jedná se o situační komedii, kde se můžete těšit na práci již divácky osvědčeného tandemu Józef Z. Czernecki a Anna Franta (Hvězdy na vrbě, Prodaná nevěsta, Světáci) a na skvělou zábavu prošpikovanou hudbou v podání bravurního klavíristy a skladatele Zdeňka Dočekala.

 
Federer- Nadal
05.10.2015

V prodeji lístky na listopadové hosty představení Federer - Nadal a akustické turné Lenky Dusilové

Posvátná tráva wimbledonského All England Clubu přímo v našem divadle. Dva nezničitelní hrdinové dnešní doby tak, jak je možná neznáte. Pět setů autorského divadla, které se nebojí metafyzického obsahu:  Tenisu!!! Uvidíte v  hlavní roli Jakuba Prachaře a Marka Taclíka dne 19.11. v 19 hodin. Dále Vás srdečně zveme na akustické turné Lenky Dusilové, které potěší všechny milovníky hudby v sobotu 28.11. v 19 hodin.

 
30.09.2015

Změna v obsazení S tvojí dcerou ne

Vzhledem k vážnému úrazu nohy Petra Komínka uvidíte v roli Luboše ve hře S tvojí dcerou ne hosta Josefa Vránu. Děkujeme za pochopení a přejme Petru Komínkovi brzké uzdravení.

 
Inzerát
17.09.2015

Volné komerční prostory v divadle

Zájemci o pronájem nebytových prostor mají nyní příležitost. Veškeré potřebné údaje najdete na plakátku u aktuality.

 
14.09.2015

Práce studentů VOŠ a SPŠ Šumperk zdobí divadlo

Výstava průřezové práce grafického a průmyslového designu v prostorách divadla je novou společnou akcí, která poskytuje studentům (a škole) prezentovat práce a dosažené výsledky na uměleckých oborech. Jedná se o výstavní počin, který nabízí celoroční aktualizovanou výstavu, kde bude možné zhlédnout nejen úspěšné práce z průběhu vyučovacího cyklu, ale i nejlepší klauzurní a případně i maturitní práce. Touto výstavou jsme otevřeli dlouhodobou spolupráci Divadla Šumperk s VOŠ a SPŠ Šumperk. Zveme tedy všechny milovníky výtvarného umění k prohlídce výstavy při návštěvě divadelního představení. 
novější1 [...] 20 [...] 40 [...] 57 58 59 60 61 62 63 [...] 72 starší
 
load