Vyhledávání

Hrajeme:

PŘEDPLATNÉ 22-23 stále v prodeji!

Přelet nad kukaččím hnízdem / Bylo nás pět / Mrzák inishmaanský / Šumperák (is not dead) / Ženy na pokraji nervového zhroucení 
Těšíme se na viděnou na letní scéně / 24.8. / Kdo je tady ředitel?

V Praze to 26.8. rozehraje "Ředitel" a 27.8. ožije "Frankenstein"

Aktuality

30.10.2017

Divadlo Šumperk, s.r.o. nabízí volné pracovní místo vedoucího obchodního oddělení

Jste komunikativní, proaktivní a máte chuť se realizovat?
Pak nám zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu divadlosumperk@seznam.cz nebo na korespondenční adresu Divadlo Šumperk, s.r.o., Komenského 312/3, 787 01 Šumperk, a to nejpozději do 24. 11. 2017. Nástup možný od 1.12. 2017. Více informací ikona souboruzde.

 
Plakát
25.10.2017

Knižní bazárek spojený s prodejem kabelek v pátek 3.11. v 15 hodin

Šéfredaktorka Deníku Soňa Singerová moc děkuje všem, kteří pomohli nebo se jakýmkoliv způsobem zapojili do Kabelkového veletrhu Deníku, který proběhl ve středu 4. října. Podařilo se během tří hodin prodat kabelky za téměř 25 tisíc korun. Peníze poputují na konto Klubu nemocných cystickou fibrózou.
A protože ještě zbylo spoustu krásných kabelek, tak Vám budou ještě jednou nabídnuty. Společně s Klubem nemocných cystickou fibrózou je pořádán Knižní bazárek, na kterém budou kabelky opět pro velký úspěch prodávány.Všichni jste srdečně zváni!

 
Plakát
11.10.2017

Růže pro Algernon - nejúspěšnější inscenace spolku Kašpar, přes 800 repríz s Janem Potměšilem

Ve středu 8.listopadu v 19 hodin přivítáme Divadlo v Celetné. Těšte se na fascinující herecký výkon Jana Potměšila v tragickém příběhu mentálně postiženého mladíka Charlieho, jenž se po operaci stane géniem, aby se později proti své vůli stal opět tím, kým byl na začátku. Video ukázka zde. Vstupenky v prodeji pro všechny!

 
Festival pohádek
04.10.2017

První ročník Festivalu pohádek v Divadle Šumperk

Ve dnech 20. až 22. října 2017 proběhne v Divadle Šumperk I. ročník Festivalu pohádek. V pátek 20. října 2017 přivítáme Divadlo Scéna ze Zlína se známými postavičkami Křemílka a Vochomůrky v Pohádkách z pařezové chaloupky. O den později, tedy v sobotu 21. října bude hostovat Slezské divadlo Opava s rozvernou pohádkou O vlku a kůzlátkách. Posledním pohádkovým titulem bude v neděli 22. října Terezka a kouzelné autíčko v provedení Divadla Tramtarie z Olomouce.
Začátek všech pohádek je v 16,00 a po každém představení čeká na malé návštěvníky hodinová diskotéka s pohádkovými melodiemi a tvůrčí dílna ve spolupráci se Střediskem volného času v Šumperku. V případě, že si zakoupíte vstupenky minimálně na dvě představení, čeká Vás příjemná sleva. Neváhejte, vstupenky jsou již v prodeji v pokladně divadla.

 
Plakát
27.09.2017

Dobročinný Kabelkový veletrh ve středu 4. října od 15 do 18 hodin

Šumperský a Jesenický deník pořádá dobročinnou akci a srdečně Vás zve do divadla. Čtenáři darovali úžasné kabelky, batohy, kufříky, mezi nimi jsou i značkové věci, které budete moci získat opravdu za pár korun. Součástí programu bude i vystoupení mažoretek a břišních tanečnic, připravujeme dražbu kabelek od známých osobností, vše moderuje skvělá šumperská herečka Olga Kaštická, která také za doprovodu Josefa Macka zazpívá. Budeme rádi, když na veletrhu utratíte pár korun. Pomůžete tak dobré věci. Celý výtěžek - účinkující vystoupí bez nároku na honorář - poputuje Klubu nemocných cystickou fibrózou. Program pestrý, dobrý skutek zaručen!

 
novější1 [...] 20 [...] 40 41 42 43 44 45 46 [...] 60 [...] 70 starší
 
load