Aktuality

Výzva pro veřejnost.
12.10.2014

Jsme otevření všem generacím.

Nabízíme Vám možnost vystavovat v Galerii Divadla Šumperk, kde se nachází krásný prostor pro Vaši tvorbu. Zájemci jsou vítáni a mohou se přijít kdykoliv podívat na prostory a v případě zájmu se domluvit na obchodním oddělení v přízemí divadla u hlavního vchodu. V rámci premiér se také nabízí možnost zahrát si a prezentovat své umění v hudební sféře. Vždy po skončení premiérového představení  pokračujeme kulturním programem, kde je možnost ukázat se veřejnosti a potěšit posluchače. Budeme se těšit na případnou spolupráci a rádi podpoříme začínající  umělce.

 
Kritika z tisku
03.10.2014

Šumperský a Jesenický deník pochválil 1.premiéru

Divadlo je po své úvodní premiéře této sezóny a s pozitivním ohlasem diváků. Její pastorkyňa příjemně potěšila řadu našich diváků a věříme, že překvapí i Vás. Nenechejte si ujít tento titul a využijte posledních dní k možnosti zakoupení předplatného na sezónu 2014/2015.

 
Zrcadlový sál
17.09.2014

Přijďte si zpříjemnit čas strávený v divadle.

Vážení divadelní přátelé,
zveme Vás  na posezení do Zrcadlového sálu našeho divadla, kde je personál připraven Vás obsloužit nově již 30 minut před a samozřejmě i po představení. Popovídejte a poseďte v příjemném prostředí divadla. Divadlo je tu pro Vás a rádi Vás přivítáme.

 
Plakát k výročí
16.09.2014

Říjen ve jménu 20. výročí vyhoření divadla

Milí příznivci divadla,
blíží se významné výročí divadla, kterí si zaslouží pozornost. Máme pro Vás dárek v podobě zvýhodněného vstupného na 3 představení, které se odehrají v měsíci říjnu. 3.10. v 17.hodin Vás zveme na nejúspěšnější hudební komedii minulé sezóny Světáci, která byla v hodnocení diváků na první příčce. Následuje úvodní titul letošní sezóny Její pastorkyňa v termínu 15.10. v 19.hodin a na závěr taktéž veřejností oblíbené představení Strakonický dudák 31.10. v 19.hodin. Vstupenky můžete zakoupit za příjemných 120 Kč se slevou 20% na pokladně divadla či přes internet. Poslední příležitost pro využití dárkových certifikátů z minulé sezóny.
Přejeme Vám všem příjemnou zábavu a kulturní zážitky.

 
Její pastorkyňa
14.09.2014

Premiéra se blíží a představí se nová herečka divadla.

Přijměte pozvání na první titul letošní sezóny Její pastorkyňa, který bude mít premiéru v sobotu 27.9. v 19.hodin. Těšte se na novou tvář divadla, kterou je mladá herečka Karolína Hýsková, která nahradila Vendulu Novákovou, která se rozhodla pro životní změnu. Děkujeme jí za její působení v Šumperku. ikona souboruKarolína Hýsková  pochází z Havířova a ukončila úspěšně 5. ročník na Janáčkově konzervatoři v Ostravě. Přejeme jí, nechť se jí v našem divadle líbí.

 
novější1 [...] 20 [...] 40 [...] 60 [...] 67 68 69 70 71 72 73 [...] 77 starší
 
load